ART / Lithographs / Litograph in colors 14776001
nr 1477 6001
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
C Göran Karlsson (b. 1944), Sweden. Signed, numbered 59/125. Litograph in colors. Sheet: 106x76 cm, outer dimensions including frame: 112x82,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 59/125. Färglitografi. Bladets mått: 106x76 cm, yttermått inklusive ram: 112x82 cm
C Göran Karlsson, born 1944, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
2600
SEK 2000
Monday July 4 2022
at 20:12:32
3/7 18:35:50
C Göran Karlsson
Read more about C Göran Karlsson